Ballina Vendi KANOS PUNONJESIN E SIGURISE, NDALOHET 44 VJECARI NE FIER

KANOS PUNONJESIN E SIGURISE, NDALOHET 44 VJECARI NE FIER

2

Kundershtoi dhe kanosi gjate ushtrimit te detyres punonjesin e policise private ndersa eshte arrestuar  ne flagrance autori i dyshuar. Blute kane bere me dije se ne pranga eshte vendosur 44 vjecari Sokol Gjika, nga qyteti I Fierit. nderkohe gjate kontrollit te baneses policia gjen edhe lende narkotike Cannabis Sativa.

 

 

 

https://youtu.be/OY09wLGqMo8