Ballina Vendi Ngacmoi seksualisht të miturën, në pranga i riu në Durrës

Ngacmoi seksualisht të miturën, në pranga i riu në Durrës

2

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 20-vjeçar pasi ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur.

Autori është identifikuar si K.V, ndërsa e mitura i përket moshës 14-vjeçare.

Mbi të riun rëndon akuza  “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmimi seksual”. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.