Ballina Vendi NDALOHET 50 VJECARI, DHUNE NDAJ DJALIT DHE BASHKESHORTES

NDALOHET 50 VJECARI, DHUNE NDAJ DJALIT DHE BASHKESHORTES

2

Specialistet per Hetimin e Krimeve ne Komisariatin e Policise Lushnje,  arrestuan ne flagrance shtetasin Dalip Dulja, 50 vjeç, banues ne Qerret, Lushnje.  Arrestimi i ketij shtetasi u be pasi per motive te dobeta ka ushtruar dhune fizikike dhe psikologjike ndaj djalit 18 vjeç dhe bashkeshortes se tij, e cila ishte e paisur me urdher mbrojtje.

 

 

 

https://youtu.be/KRY-MptOr2U