tvkombi
tvkombi

NDALOHET 25 VJECARI, VODHI NJE LOKAL NE LUSHNJE

Vendi

Publikuar ne:16:57 - 16/11/2018

Nje 27 vjecar eshte vene ne pranga nga policia e Lushnjes, pasi dyshohet per grabitjen e nje lokali. 25 vjecari Sokol Krasniqi dyshohet se ka vjedhur nje lokal, dhe per kete veper ishte shpallur ne kerkim. Per shtetasin Sokol Krasniqi, Gjykata e Shkalles se Pare Lushnje ka vendosur masen e sigurise “Arrest ne burg”

 

https://youtu.be/4e7_saPNQ5U

Ju sugjerojmë