Ballina Vendi MBETEN NE BURG TRE AUTORET E GRABITJES NE FIER, LULEZIM DEMIRAJ SHPREH...

MBETEN NE BURG TRE AUTORET E GRABITJES NE FIER, LULEZIM DEMIRAJ SHPREH PENDESE PAS AKTIT TE KRYER

4

Gjykata e Fierit ka lene ne burg tre autoret e grabitjes se pikes se kembimit valutor, ngjarje e ndodhur diten e premte, ndersa njeri prej tyre akuzohet edhe per vrasjen e 54 vjecarit Agur Vrenozi. Mesohet se Lulezim Demiraj, autori I vrasjes me kallashnikov te Vrenozit, eshte shprehur I penduar, duke I kerkuar falje popullit dhe drejtesise shqiptare.

https://youtu.be/OX7juPt1Hg8