Ballina Vendi MBERRIN PRANE FAMILJES TRUPI I ANXHELA MEÇANIT

MBERRIN PRANE FAMILJES TRUPI I ANXHELA MEÇANIT

2

Ka mberritur paraditen e kesaj te premteje prane familjes, ne fshatin Baltez te Fierit, trupi I pajete  Anxhela Mecanit, 21 vjecares qe mbeti e vdekur ne Torino te Italise ne fillim te ketij muaji. Mes loteve e dhimbjes, familjaret kane falenderuar te gjithe ata qe kontribuan per sjelljn ne shtepi trupin e vajzes  se ndjejer, ndersa vijojne te kerkojne zbardhjen e ngjarjes dhe vendosjen perpara drejtesise te autoreve

 

 

 

https://youtu.be/BKfIoQ70_s4