Ballina Vendi MASHTROI 44-VJEÇARIN DHE I MORI 7500 EURO PER T’I ZGJIDHUR HALLIN, KAPET...

MASHTROI 44-VJEÇARIN DHE I MORI 7500 EURO PER T’I ZGJIDHUR HALLIN, KAPET ‘MAGJISTARJA’ NGA FIERI

2

Policia e Fierit ka vene ne pranga nje grua per mashtrim, pasi i kishte marre 7500 euro nje shtetasi nga Patosi. Behet me dije se gruaja eshte nje emer i njohur ne zonen e Fierit pasi shume njerez shkonin tek ajo per sherim apo fat.  E njohur si ‘magjistare’, fallxhore  ose ‘yshtare’ Liljana Llapashtica i kishte marre kete here nje burri 7500 euro per t’i zgjidhur hallet dhe per ti shtuar leket.

 

 

https://youtu.be/U-t1fVTa1fA