Ballina Vendi MALLAKASTER, PROCEDOHET 26 VJECARI PASI NUK MBYLLI LOJRAT E FATIT

MALLAKASTER, PROCEDOHET 26 VJECARI PASI NUK MBYLLI LOJRAT E FATIT

2

Policia e Mallakastres ka proceduar penalisht per here te dyte nje 26 vjeçar banues ne Ballsh, pasi nuk kishte mbyllur lojerat e fatit. Pronari Kastriot Muçaj eshte denoncuar nga qytetaret dhe akuzohet per “Organizim te lojerave te palejuara dhe venia ne dispozicion e lokalit per lojera te palejuara”

https://youtu.be/SjHv-AbwjQE