Ballina Vendi KAPET DUKE VJEDHUR, PRANGA 37-VJEÇARIT TE SHUMEKERKUAR

KAPET DUKE VJEDHUR, PRANGA 37-VJEÇARIT TE SHUMEKERKUAR

4

Nje 37-vjeçar nga Patosi eshte vene ne pranga per vepren penale te vjedhjes. Sipas policise, ne pranga ka perfunduar shtetasi me iniciale, K.H, i cili u kap duke  vjedhur sende me vlere ne nje banese. Ai njihet si autori i disa vjedhjeve ne qytetin e Roskovecit dhe nderkohe ka nisur puna per zbardhjen e rasteve per te cilat akuzohet.

https://youtu.be/uzCtbNl7hMs