Ballina Vendi Lushnje,I gjendet lende narkotike ne banese,ndalohet 28 vjecari ne Kamcisht!

Lushnje,I gjendet lende narkotike ne banese,ndalohet 28 vjecari ne Kamcisht!

2

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin E. L., 28 vjeç, banues në Kamçisht, Lushnjë, pasi gjatë kontrollit të banesës i janë gjetur doza me lëndë narkotike heroinë dhe cannabis sativa si edhe është konstatuar lidhje e paligjshme e energjisë elektrike. Materialet i kane kaluar prokurorise per veprime te metejshme!