tvkombi
tvkombi

KUNDERSHTON SHEFIN E RENDIT, NDALOHET 51 NE LUSHNJE

Vendi

Publikuar ne:16:53 - 10/05/2018

Specialistet per Hetimin e Krimeve ne Komisariatin e Policise Lushnje, arrestuan ne flagrance shtetasin, Arjan Caka, 51 vjeç, banues ne Lushnje.Arrestimi i tij u be pasi ne ambientet e Komisariatit te Policise Lushnje, ne gjendje te dehur, ka kundershtuar me dhune Shefin e Seksionit te Rendit dhe Sigurise Publike.

https://youtu.be/M33xHn0x7dA

Ju sugjerojmë