tvkombi
tvkombi

KAPET NE FLAGRANCE 25 VJECARI, LEVIZTE ME PISTOLETE PA LEJE

Vendi

Publikuar ne:16:36 - 06/09/2018

Nje 25 vjecar, banues ne kryeqytet eshte ndaluar nga blute e fierit pasi qarkullonte me arme zjarri pa leje. Ai eshte kapur ne flagrance ndersa ne automjet I eshte gjetur edhe nje pistolete, 1 kreher dhe 5 fisheke. Materialet hetimore ne ngarkim te Baftjar Bushit iu referuan Prokurorise prane Gjykates se Shkalles se Pare Fier per vepren penale ”Mbajtja pa leje e armeve luftarake dhe municionit”.

 

 

https://youtu.be/FGw_5sQF2JQ

Ju sugjerojmë