Ballina Vendi KANABIS ÇOKOLLATE DHE KOKAINE, SHPALLET NE KERKIM FIERAKU

KANABIS ÇOKOLLATE DHE KOKAINE, SHPALLET NE KERKIM FIERAKU

2

Policia e Fierit ka shpallur ne kerkim pronarin e automjetit ku u gjet 3 Kg e 545 gram Kokaine nga Policia Kufitare Kakavije. Nderkohe ne banesen e tij jane gjetur 2.3 Kg lende narkotike ne formen e çokollates, 8 kg Cannavis sativa dhe 10 gram Kokaine. Nje sasi droge u gjet gjate kontrollit te ushtuar ne banesen e 46 vjecarit me iniciale D.Y ne fshatin Kreshpan.

 

 

https://youtu.be/cr5yEYgsA5Q