Ballina Vendi Humb kontrollin e motorit dhe del nga rruga, ndërron jetë 40-vjeçari në...

Humb kontrollin e motorit dhe del nga rruga, ndërron jetë 40-vjeçari në Sarandë

1

Një tjeter aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme, ku një 40-vjeçar ka humbur jetën në rrugën nacionale Himarë-Sarandë. Viktima i identifikuar si A.B, banues në Qeparo, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme, ku një 40-vjeçar ka humbur jetën në rrugën nacionale Himarë-Sarandë.

Viktima i identifikuar si A.B, banues në Qeparo, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.