tvkombi
tvkombi

HAKMARRJE DHE AVENTURE, JA SI U GRABIT KARBURANTI NE LEVAN

Vendi

Publikuar ne:16:07 - 24/07/2018

Nuk ka qene vetem aventure, por edhe hakmarrje. Jane pikerisht keto motivet qe mesohet se e kane cuar 31 vjecaren nga Visoka e Mallakastres Anna Malaj, qe sebashku me Emiljano Grembin, djalin e halles, te vjedhin me arme zjarri nje pike karburanti ne Levan. Vete 31 vjecarja, pasi ka pranuar autoresine e ngjarje, ka treguar ate cka ka ndodhur ne 2 korrik, ndera eshte perballur me faktet dhe provat e mbledhura.

 

 

https://youtu.be/MAW_I5koohQ

Ju sugjerojmë