Ballina Vendi Gjendet nje person i vdekur ne afersi te Tales!

Gjendet nje person i vdekur ne afersi te Tales!

2

Gjendet i vdekur në kanal një shtetas.Burimet informojnë se ai quhet Vasil Cekaj 62 vjeç.Trupi i pajetë u gjend në afërsi të Tales.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar ekspertët dhe policia.Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

Paraprakisht dyshohet të jetë aksidentale pasi në trupin e tij nuk janë gjendur shenja dhune.I ndjeri ishte përdorues alkoli.