Ballina Vendi GJENDET DROGE NE NJE PAKO POSTARE NE BURGUN E FIERIT, SI E...

GJENDET DROGE NE NJE PAKO POSTARE NE BURGUN E FIERIT, SI E KISHIN FSHEHUR.

2

Nje sasi lende narkotike e dyshuar si kanabis sativa eshte kapur teksa po tentohej te futej ne Institucionin e Vuajtjes se Vendimeve Penale ne Fier. Sasia e lendes narkotike ishte fshehur brenda nje kutie antidjerse dhe ishte derguar per t’u futur ne burg ne rruge postare. E ndersa dihet emri te burgosurit per te cilin ishte nisur pakua, po punohet per identifikimin e personit qe e ka derguar ate.

https://youtu.be/Kn_4C2B-_7U