Ballina Vendi FURGONI I TIJ U KAP ME 578 KG DROGE, BIZNESMENI: E KAM...

FURGONI I TIJ U KAP ME 578 KG DROGE, BIZNESMENI: E KAM SHITUR MJETIN PREJ DY MUAJSH

2

Nderkohe pronari i furgonit qe u kap me 578 kg droge ne Qafe-Thane ka mohuar te jete I perfshire ne  ngjarje.  Biznesmeni nga Fieri, Ilir Dauti eshte shprehur se e kishte shitur mjetin prej dy muajsh dhe nje gje e tille faktohet edhe nga personat qe e kane blere ate, duke mohuar edhe nje here te jete pjese e gjithe kesaj historie.

 

https://youtu.be/A60_SKHNzHI