Ballina Vendi FUNDJAVA E AKSIDENTEVE NE FIER, TRE VETEM TE SHTUNE DHE TE...

FUNDJAVA E AKSIDENTEVE NE FIER, TRE VETEM TE SHTUNE DHE TE DIELE

2

Kjo fundjave eshte shoqeruar me aksidente ne Fier ku 1 person  ka humbur jeten e dy te tjere kane mbetur te plagosur. Te shtunen nje 58 vjecar, I cili shperndante pica ka mbetur I vdekur, pasi ka humbur drejtimin e motocikletes qe drejtonte. Nderkohe kete te diele nje grua eshte plagosur ne afersi te parkut qendror te qytetit ndera nje femijeve 2 vjec ka mbetur I lenduar ne fshatin Baltez.

 

 

 

https://youtu.be/YXO0DV7KxB4