Ballina Vendi FIERI ME PARK KOMBETAR, KRYEBASHKIAKU POSTON VIDEON

FIERI ME PARK KOMBETAR, KRYEBASHKIAKU POSTON VIDEON

2

Kreu I bashksie se fierit Armando Subashi e ka nisur kete jave me nje video nga pylli I Levanit. Pritet qe shume shpejt ne kete zone te filloj puna per ndertimin e parkut te madh te qytetit, nje park kombetar I permasave te konsiderueshme.  Mesohet se ne kete park do te ndertohen kalime kembesoresh, biçikletash, hapesira çlodhese dhe elemente ujore, ndersa pjese e tij do te jete edhe nje kompleks sportiv.