tvkombi
tvkombi

FIERI LEKUNDET NGA TERMETET, FATMIRESISHT PA DEME

Vendi

Publikuar ne:15:08 - 04/07/2018

Nje termet i fuqishem me intensitet 6 balle dhe magnitude 5.1 e shkalles Rihter eshte rregjistruar paraditen e sotme ne vendin tone. Edhe pse termeti me epiqender ka qene ne Hamallaj te Durresit, ai eshte ndjere edhe ne qytetin e Fierit.

 

 

 

https://youtu.be/Xz6GyrM8SXg

Ju sugjerojmë