Ballina Vendi FIER. VIDHNIN PJESE AUTOMJETESH DHE AKSESORE MAKINASH, POLICIA ARRESTON 5 SHTETAS.

FIER. VIDHNIN PJESE AUTOMJETESH DHE AKSESORE MAKINASH, POLICIA ARRESTON 5 SHTETAS.

4

5 persona jane ndalur nga blute e Fierit pasi ishin kthyer ne makthin e drejtuesve te automjeteve. Te ndaluarit, te peste nga qyteti I Ballshit, mesohet se grabisnin pjese makinash dhe aksesore ndersa dyshohen edhe si autore te vjedhjeve te disa makinave. Te arrestuarit, nga 16 ne 25 vjec, kane qene te gjithe te denuar me pare, kater prej te cileve per vjedhje.

https://youtu.be/SL2T4hxGFMw