Ballina Vendi FIER, E ZHDUKUR PREJ TE PREMTES, GJENDET NE LUMIN VJOSE TRUPI I...

FIER, E ZHDUKUR PREJ TE PREMTES, GJENDET NE LUMIN VJOSE TRUPI I 59-VJEÇARES

2

Pas kater ditesh zhdukje eshte gjetur ne lumin Vjose trupi i 59-vjeçares Manushaqe Nexhipi. Polumbaret nisen diten e djeshme kerkimet per  trupin e pajete te se ndjeres, e cila sipas familjareve ka rene ne uje mbremjen e se premtes. Sipas familjareve, gruaja ishte e paralizuar nga njera kembe dhe njera dore, nderkohe qe vuante edhe nga skleroza.

https://youtu.be/vzc5Xlf6VrQ