Ballina Vendi FAMILJARET E 5 VJECARES AFIFELA METOHU: KERKOJME DREJTESI

FAMILJARET E 5 VJECARES AFIFELA METOHU: KERKOJME DREJTESI

2

Sot eshte dita e pare e shkolles, dhe e tille duhet te ishte edhe per 5 vjecaren Afifela Metohu, jeta e se ciles u nderpre tragjikisht ne mes. Nje aksident automobilistik I mori jeten vogelushes, me 30 qershor te ketij viti ne Kurjan, nderkohe qe gjysherit dhe prinderit e saj kerkojne drejtesi. Ata shprehen se autori I kesaj ngjarje eshte I liri, ndersa shpresojne se do te hidhet drite mbi kete ngjarje, e cila I mori jeten 5 vjecares.

 

 

 

https://youtu.be/LSrf1xx16r0