tvkombi
tvkombi

I GJENDEN 6 DOZA HEROINE, NDALOHET 51 VJECARI

Vendi

Publikuar ne:17:15 - 18/09/2018

Ne kuader te planit te masave te hartuar nga DVP Fier per ”Kontrollin e territorit, parandalimin e ngjarjeve kriminale dhe kapjen e autoreve te ndryshem te veprave penale”, u be arrestimi ne flagrance i shtetasit Arben Leka, 51 vjeç, banues ne Berat. Blute bejne me dije se arrestimi i ketij shtetasi u be pasi gjate oreve te nates, ne vendin e quajtur “Rotondua e Plugut” Lushnje nga kontrolli i ushtruar ne mjetin tip “Benz” qe drejtonte ky shtetas u gjeten dhe u sekuestruan 6 doza me lende narkotike e dyshuar Heroine.

 

 

https://youtu.be/uDJJgtXa_r8

Ju sugjerojmë