Ballina Vendi E trishte/Gjendet i pajetë në moshën 19-vjeçare ylli i ‘TikTok-ut’ 

E trishte/Gjendet i pajetë në moshën 19-vjeçare ylli i ‘TikTok-ut’ 

1

Ylli i TikTokut, Cooper Noriega me më shumë se 1.7 milionë ndjekës, ka ndërruar jetë në moshën 19-vjeçare.

Ai u gjet i vde kur në Kaliforni, në orët e hershme të mëngjesit të së premtes.

Ndërkohë, shkaku i vde kjes së Cooper nuk është bërë i ditur dhe çështja është ende nën hetim.

Së fundmi, 19-vjeçari kishte bërë disa video në lidhje me betejat e tij me shëndetin mendor dhe varësinë.

Të dielën e kaluar ai njoftoi se po krijonte një grup për njerëzit që të flisnin për përvojat e tyre me shëndetin mendor në platformën e mesazheve Discord.