Ballina Vendi DHUNE NDAJ BASHKESHORTES DHE FEMIJEVE, NDALOHET 36 VJECARI

DHUNE NDAJ BASHKESHORTES DHE FEMIJEVE, NDALOHET 36 VJECARI

4

Një 36 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Divjakës pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe tre fëmijëve. Policia, në një njoftim zyrtar thotë se në pranga ka përfunduar Xhevair Prendi 36 vjeç, banues në Divjakë. Ai u arrestua pasi në mënyrë të vazhdueshme ka dhunuar 4 anëtarët e familjes, bashkëshorten 35 vjeçare dhe tre fëmijët e mitur.

https://youtu.be/4YRVE8dyJOA