Ballina Vendi FAMILJARETE ARIELA MURATIT: SHUME GJERA TE THENA JANE TE PAVERTETA

FAMILJARETE ARIELA MURATIT: SHUME GJERA TE THENA JANE TE PAVERTETA

4

Vijon te terheq vemendjen e opinion public ngjarja e ndodhur ne kryeqytet te dielen qe lam pas, ku mbeti e vrare 21 vjecarja Ariala Murati. Familjartet e vajzes vazhdojne te jene te prekur nga ajo cka ka ndodhur, duke u shprehur jashte kamerave se mbi kete ngjarje eshte folur shume, dhe ka gjera te paverteta te thena nga disa media. Sipas tyre, kur te vij momenti, do nxjerrin ne drite te verteten.

https://youtu.be/AsH6XrjL_Gc