Ballina Vendi BOKSIERI XHULJO VRENOZI, PERGATITET PER NDESHJEN E RADHES

BOKSIERI XHULJO VRENOZI, PERGATITET PER NDESHJEN E RADHES

2

Pa asnje medyshje, viti qe lam pas ka qene nder me te miret per boksierin fierak Xhuljo Vrenozi dhe kjo duke  marr parasysh fitoret e tij ne ringun e boksit profesional, dhe ngjitjen ne renditjen e boksiereve me te mire ne bote per  peshen e tij. Suksesi nuk mund te arrihet pa pergatitje, ndaj Vrenozi ka zgjedhur te stervitet pikerisht ne Fier, qytetin e tij te lindjes