Ballina Vendi BANORET DENONCOJNE VJEDHJET: KERKOJME TE NA MBROJNE

BANORET DENONCOJNE VJEDHJET: KERKOJME TE NA MBROJNE

2

Banoret e Bishanit, Poros, Pishes dhe Martines kane percjelle shqetesimin e tyre, ku tregojne se banesat e tyre kane rene pre e vjedhjeve. Siç shprehen ata, rastet e grabitjeve i kane denoncuar ne polici, ndersa shtojne se edhe pse ka pasur te ndaluar ata jane lene serish te lire. Ne mbeshtetje te banoreve ka shkuar edhe kreu i Partise Demokratike dega Fier, Luan Baçi.

https://youtu.be/ZNhJxPhkCYg