tvkombi
tvkombi

ASFALTOHET RRUGA “ALFRED GJINI”

Vendi

Publikuar ne:17:24 - 02/12/2018

Duke perfituar edhe nga moti me diell e pa reshje, nga ana e Bashkise se Fierit eshte hedhur asfalti ne rrugen “Alfred Gjini”, nje aks problematik per banoret e kesaj zone dhe jo vetem. Puna ne kete rruge kishte nisur pak kohe me pare, nderkohe qe gjate kesaj fundjave u hodh asfalti, duke e kthyer ate ne sherbim te qytetareve .

 

https://youtu.be/Kamh7javLIk

Ju sugjerojmë