tvkombi
tvkombi

FIERAKET MPOSHTIN BESEN, FITORJA E DYTE E APOLONISE

Sport

Publikuar ne:17:34 - 02/12/2018

Fieraket e Apolonise te drejtuar nga Miho, kane arritur te thyejne kryesuesi e kampionatit, Besen e Kavajes, ne takimin e luajtur ne stadiumin “Loni Papuciu” te qytetit te Fierit. Ka mjaftuar nje gol i shenuar nga Taulant Hysenshahaj ne minuten e 41-te te lojes , qe bardhe jeshilet ti gezohen fitores se dyte rradhazi dhe te ngjitet ne kuoten e 16 pikeve ne tabelen e klasifikimit.

 

https://youtu.be/bf7PI9uix5M

 

Ju sugjerojmë