Ballina Vendi AKSIDENTON PER VDEKJE NJE TE MOSHUAR, NE PRANGA 26 VJECARI NGA LUSHNJA

AKSIDENTON PER VDEKJE NJE TE MOSHUAR, NE PRANGA 26 VJECARI NGA LUSHNJA

2

Nje 26 vjecar eshte arrestuar ne flagrance nga blute e Lushnjes pasi ka aksidentuar per vdekje nje shtetase 72 vjece. Drejtuesi i mjetit pas perplasjes me kembesoren ka devijuar dhe ka dale nga rruga, cka e ka lene te plagosur ate dhe nje pasagjere 22 vjecare. Mbi Euxhenio Prendin tashme rendon akuza e shkeljes se rregullave te qarkullimit rrugor.

 

 

 

https://youtu.be/OIb04KzUFTo