Ballina Vendi AKSIDENTI NE KURJAN, 5 VJECARJA DERGOHET NE TIRANE

AKSIDENTI NE KURJAN, 5 VJECARJA DERGOHET NE TIRANE

2

Nje vajze 5 vjecare, eshte aksidentuar ne fshatin Kurjan paraditen e kesaj te shtune. Rruges per ne spital e mitura ka pesuar vdekje klinike, duke bere nga ana e policise te raportohej e vdekur. Por me pas, fale edhe nderhyrjes se mjekeve, vajza ka shfaqur shenja jete dhe pas ekzaminimeve te bera ne spitalin e Fierit eshte derguar drejt Tiranes.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wbf5sKZL7oE&feature=youtu.be