Ballina Vendi AKSIDENT NE FIER- LEVAN, NDERRON JETE 63 VJECARI BASHKIM GJONI

AKSIDENT NE FIER- LEVAN, NDERRON JETE 63 VJECARI BASHKIM GJONI

2

Nje aksident me pasoje vdekjen e nje 63 vjecari ka ndodhur mesditen e kesaj te shtune ne aksin Fier-Levan. Nje automjet tip “Volkseagen” eshte perplasur me mjetin tip “Skoda” dhe si pasoje ka mbetur I vdekur nje 63 vjecar. Ka qene e veshtire te zbulohej identiteti I viktimes, por me pas eshte bere me dije se ai ka qene 63 vjecari Bashkim Gjoni banues ne Tirane.

https://youtu.be/svZVCndsmiI