Ballina Vendi Aksident i trefishtë në aksin rrugor “Milot-Lezhë”, përplaset një kamion me dy...

Aksident i trefishtë në aksin rrugor “Milot-Lezhë”, përplaset një kamion me dy motorë dhe një foristradë

1

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor “Milot-Lezhë”.

Aksidenti i trefishtë ku janë përplasur një kamion, 2 motorë me drejtues kroatë dhe një foristradë.

Si pasojë dy persona janë dërguar drejt Spitalit të Traumës.