Ballina Vendi 5 NE PRANGA, SHPERNDANIN LENDE NARKOTIKE

5 NE PRANGA, SHPERNDANIN LENDE NARKOTIKE

2

Arrestimi I shperndaresve te droges ka qene ne qender te aksioneve te policise, jo vetem ne Fier por ne te gjithe vendin. Ne kete kuader mesohet se ne pranga kane rene 5 persona ne Fier, Shkoder, Durres dhe Himare qe jane kapur me lende narkotike te ndara ne doza te vogla. Dy prej te ndaluarve jane kapur ne aksin Levan- Tepelene, pasi ne mjetin e tyre eshte gjetur dhe sekuestruar 1 kilogram kanabis

https://youtu.be/ZWhYRhF-Mh8