Ballina Sport KUPA E SHQIPERISE, GRUPI B/ APOLONIA MUND KUKESIN 2-1

KUPA E SHQIPERISE, GRUPI B/ APOLONIA MUND KUKESIN 2-1

2

Kupa e Shqiperise, pas dy takimeve te luajtur te marten, ka vazhduar gjate te merkures me ndeshjete e tjera. Rezultat interesant eshte humbja e Kukesit, 2-1 ne takimin e luajtur ne stadiumin Loni Papuciu ne Fier. Skuadra e Cungut e pa veten ne disavantazhin e dy golave, pasi Apolonia shenoi me Gjaten dhe Hysenshahajn, por Ethemi hapi ndeshjen dhe goli i tij vlen shume.

https://youtu.be/HXFgDoKfL9g