tvkombi
tvkombi

ZJARRI NE OFICINE, DIGJEN DISA RRENJE ULLINJ

Vendi

Publikuar ne:17:43 - 20/02/2019

Nje zjarr ka perfshire, pasditen e se martes zonen e njohur si “Oficine” ne kodrat e Patosit. Mesohet se zjarri ka rene ne nje siperfaqe me shkurre, prane ullishteve dhe shtepive.  Mesohet se nga flaket jane djegur disa rrenje ullinj, ndersa fale nderhyrjes se zjarrfikesve kane arritur te shpetojne shtepite e banimit

https://www.youtube.com/watch?v=fHan9quipAs&feature=youtu.be

Ju sugjerojmë