tvkombi
tvkombi

PROTESTA NE TIRANE, DEMOKRATET FIERAK I BASHKOHEN OPOZITES

Vendi

Publikuar ne:17:15 - 21/02/2019

Nderkohe protestuesit e rretheve jane nisur kete mengjes nga qytetet e Sarandes, Fierit, Vlores, Beratit, Lezhes dhe Krujes. Kryetari Partise Demokratike ne Fier, Luan Baçi deklaroi se protesta e sotme eshte me e fuqishme se ajo e 16 shkurtit por protestuesit do jene paqesore dhe nuk do te perdoren akte dhune.

https://youtu.be/rMEkezLj2ys

Ju sugjerojmë