Ballina Vendi XHULJO VRENOZI FITON PERSERI, MPOSHT EDHE LITUANEZIN PUPLAUSKAS

XHULJO VRENOZI FITON PERSERI, MPOSHT EDHE LITUANEZIN PUPLAUSKAS

2

Boksieri fierak Xhuljo Vrenozi ka arritur nje tjeter fitore te madhe. Vrenozi po ngjit shkallet e boksit profesionist, dhe kete gje po e tregon nga takimi ne takim. Ne York Hall, Bethnal Green te Londres, perballe Xhuljos ka qene boksieri lituanez Puplauskas, I cili nuk ka arritur te fitoje

https://youtu.be/KYUhksBahVs