Ballina Vendi HEMODINAMIKA, KRYEMINISTRI RAMA INSPEKTON PAVIONIN ME TE RI TE SPITALIT TE FIERIT

HEMODINAMIKA, KRYEMINISTRI RAMA INSPEKTON PAVIONIN ME TE RI TE SPITALIT TE FIERIT

2

Ne spitalin rajonal te Fierit eshte vene ne funksionim tashme, pavijoni i ri i Hemodinamikes, investim i qeverise per te permiresuar sherbimin e kardiologjise. Kryeministri Edi Rama, sebashku me ministren e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu vizitoi pavijonin e ri, i cili shenon qendren e katert publike te hemodinamikes  qe mbulon me sherbim jugun e vendit.

https://youtu.be/FQdSoygtSZs