Ballina Vendi  Vritet me eksploziv në makinë i riu në Tiranë

 Vritet me eksploziv në makinë i riu në Tiranë

1

Ka ndërruar jetë i riu që mbeti i plagosur pasi mjeti që ai drejtonte shpërtheu.

Mësohet se Aleksandër Sadikaj ndërroi jetë në spital.

NJOFTIMI I POLICISE
Në lidhje me lajmin e dhënë pak më parë se në afërsi të TEG-ut, në automjetin tip “Benz”, në pronësi të shtetasit A. S. ka shpërthyer, dyshohet lëndë eksplozive, ju informojmë se:

Si pasojë e plagëve të marra, drejtuesi i mjetit, shtetasi A. S. ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.