Ballina Vendi VRASJA NE MEMALIAJ, BABAI: DJALIN MA VRANE ME DY ARME

VRASJA NE MEMALIAJ, BABAI: DJALIN MA VRANE ME DY ARME

2

Shtate persona jane shoqeruar lidhur me vrasjen e Alket Muhos ne Memaliaj, i cili dyshohet se ishte informatori i policise. Mesohet se viktima eshte qelluar me shtate plumba ne anen e majte te trupit, ne pjesen e pasme. Nderkohe sot, kur 43 vjecari  percillej per ne banesen e fundit, babai I tij Gjolek Muhaj, i ka bere thirrje shtetit per zbardhjen e vrasjes. Sipas tij, Alketi eshte vrare me dy arme, nje automatik dhe nje çifte.

 

 

 

https://youtu.be/xspztPf928w