Ballina Vendi VIDHET BANESA NE PESHTAN, ZHDUKEN LEKET E PENSIONIT

VIDHET BANESA NE PESHTAN, ZHDUKEN LEKET E PENSIONIT

2

Ne mes te dites eshte vjedhur nje banese ne fshatin Peshtan te Fierit. Autoret e vjedhjes  kane hyre nga dritarja dhe kane arritur te marrin nje sasi prej rreth 500 mije lekesh  te vjetra dhe disa sende me vlere. Hajdutet kane shfrytezuar orarin kur dy bashkeshortet nuk kane qene ne shtepi. Policia po punon per zbardhjen e ngjarjes.

https://youtu.be/EJr40dK7K1k