Ballina Vendi VETEVARET NE BURGUN E FIERIT NJE 38 VJECAR, REAGON DEPUTETI I PD,...

VETEVARET NE BURGUN E FIERIT NJE 38 VJECAR, REAGON DEPUTETI I PD, DICKA NUK FUNKSIONON

4

Nje 38 vjecar, I cili prej dy ditesh ndodhej ne burgun e Fierit I ka dhene fund jetes duke u vetevarur ne qeline e tij. Shtetasi me inicialet A.M, nga Qeparoi, ishte denuar me 3 muaj burg per vjedhje dhe mendohet qe nuk ka arritur dot te perballoje kete situate duke I dhene fund jetes ne kushte depresive. Nderkohe lidhur me ngjarjen ka reaguar deputeti demokrat Tritan Shehu. Ne nje postim ne Facebook, Shehu eshte shprehur se kerkohet nje alize e thelle lidhur me rastin ne fjale.

https://youtu.be/1Me2frtg5IM