tvkombi
tvkombi

USHTRONIN DHUNE NE FAMILJE, NDALOHEN DY SHTETAS

Vendi

Publikuar ne:16:51 - 18/01/2018

2 shtetas jane arrestuar ne flagrance nga blute e fierit per vepren penale “Dhune ne familje”. Ne pranga ka rene nje 41 vjecar I cili ka kercenuar me thike vellain e tij 55 vjec, ndersa eshte arrestuar edhe nje 31 vjecar, I cili ka ushtuar dhune ndaj bashkeshortes se tij 29 vjece dhe vajzes se mitur vetem 11 vjece.

https://youtu.be/PSGh6EX6xMY

Ju sugjerojmë