Ballina Vendi USHTRONIN AKTIVITETIN E LOJERAVE TE FATIT, 1 NE PRANGA 3 NE HETIM

USHTRONIN AKTIVITETIN E LOJERAVE TE FATIT, 1 NE PRANGA 3 NE HETIM

2

Policia e Shtetit ka zhvilluar nje operacion per goditjen e veprimtarise se kundraligjshme te lojrave te fatit ne Lushnje dhe ne Fier ku eshte arrestuar 1 person dhe jane proceduar 3 te tjere. Nderkohe ne pranga kane rene  edhe dy shtetas te tjere te cilet vidhnin motocikleta, duke finalizuar me sukses operacionin e koduar “Vizitori”

https://youtu.be/Kjx7MXNQ7SI