Ballina Vendi U hodh nga shtylla elektrike në Maliq, përfundon në spital 35-vjeçari

U hodh nga shtylla elektrike në Maliq, përfundon në spital 35-vjeçari

1
Ambulance 640x440 1

Nje i ri ka mbetur i plagosur ne Maliq, pasi eshte hedhur nga nje shtylle elektrike.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 05.06.2022, rreth orës 08:50, jemi njoftuar se në fshatin Pendavinj, Maliq, është hedhur nga një shtyllë elektike shtetasi N. Ç., 35 vjeç, banues në këtë fshat, i cili u dërgua në Spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nga të dhënat e para rezulton se ky shtetas, vuan nga sëmundje të shëndetit mendor

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.