Ballina Vendi U ARRESTUA SI I DEHUR, FLET SHEFI I POLICISE NE PATOS

U ARRESTUA SI I DEHUR, FLET SHEFI I POLICISE NE PATOS

2

Flamur Veliu, shef i policise ne Patos, ka folur per mediat vetem nje dite pas lirimit te tij nga Gjykata. E fierit Ai thote se nuk ka qene i dehur, dhe se nuk behet fjale per nje aksident, por per nje “ferkim te lehte”.  Sipas tij, Sherbimi per Çeshtjet e Brendeshme dhe Ankesat e ka bere testin e alkoolit disa ore me vone, pasi ai ishte lene i lire, gje qe sipas Veliut eshte ne shkelje te ligjit.

 

 

 

 

https://youtu.be/qSGQseRAP6M